Semináře 1000 dní

17. 12. 2014

V roce 2014 jste měli možnost absolvovat 9 seminářů na téma Výživa dětí časného věku, které se konaly po celé České republice za podpory odborného garanta OSPDL ČLS JEP.

Sérii seminářů jsme odstartovali piloty v Praze a Brně v červnu 2014, a následně do konce roku 2014 edukovali praktické lékaře i v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Kolíně, Poděbradech, Ústí nad Labem, Ostravě a Zlíně.

A jak se Vám semináře líbily?

„Byla jsem velice mile překvapena.  Hodnotím tento seminář jako jeden z nejlepších, kterých jsem se za své praxe účastnila. Vysoce hodnotím úroveň přednášek, nových informací, Studii v českých podmínkách, organizaci semináře a materiály. Velice se mi líbí webové stránky www.1000dni.cz, které dosahují vysoké úrovně a těším se na další spolupráci.“  
MUDr. Kalíková Hana, Ústí nad Labem

Semináře se budou konat i v příštím roce 2015. Již brzy zveřejníme nové termíny seminářů na téma Výživa dětí časného věku!
A proto nenechte si ujít jedinečnou příležitost sdílet a diskutovat praktické zkušenosti se svými kolegy za osobní přítomnosti předních českých odborníků, přímých účastníků Studie a spoluautorů Doporučení.

Tým Iniciativy 1000 dní do života