Reportáže z akcí

12. 12. 2020

Přejeme vše dobré do nového roku 2021

 

 

21. 11. 2019

Nadační fond 1000 dní na konferenci Dětská výživa a obezita

Přijďte a dozvíte se zajímavé informace o tom, jak jsou na tom české děti s obezitou a výživou, na co se nejvíce ptají rodiče, o zkušenostech  s NutriCHEQem jaké unikátním nástrojem na vyhodnocování jídelníčku a stravovacích návyků batolat a také o činnosti Nadačního fondu 1000 dní do života, jehož zřizovatelem je Nutricia. O těchto a dalších tématech budou diskutovat lékaři, nutriční terapeuti a další odborníci na konferenci Dětská výživa a obezita v praxi a teorii. Pořádá ji Společnost pro výživu a koná se v pátek 29. listopadu 2019 v konferenčním sále Státní veterinární správy (Slezská 1000/7, Praha 2).

Přihlášku a také více informací o této zajímavé akci najdete na www.vyzivaspol.cz/detska-vyziva-a-obezita-v-teorii-a-praxi-2019-program/ .

 

31. 12. 2016

Workshopy 2016

Ve spolupráci s OSPDL ČLS JEP a MZ ČR jsme pro Vás připravili workshopy pro PLDD na toto téma: Výživa batolat a edukační nástroj NutriCHEQ. Akce měla charakter postgraduálního vzdělávání a byla garantována ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání.

Semináře se konaly v Praze, Olomouci, Sokolově, Ostravě, Pardubicích, Jihlavě, Brně a Ústí nad Labem.

31. 12. 2015

Semináře 1000 dní

Ve spolupráci s OSPDL ČLS JEP jsme pro Vás připravili 2. řadu seminářů 1000 dní. Semináře se konaly na podzim 2015.

19. 4. 2015

Workshop Kontroverze HA preparátů

Na letošním kongresu Primární péče jste se mohli zúčastnit workshopu na téma Kontroverze HA preparátů. Tohoto nelehkého úkolu se zhostil MUDr. Martin Fuchs z ImmunoFlow s.r.o. a prim. MUDr. Pavel Fruhauf, CSc. z KDDL VFN Praha. Chcete-li vědět, co je pravdou a co mýtem, jak přistupovat k dítěti s rizikem alergie, klikněte prosím zde.

více informací
10. 3. 2015

Workshop Výživa batolat

Na konci února se uskutečnil 9. KONGRES PRIMÁRNÍ PÉČE v Top Hotelu Praha. Součástí programu byl workshop s tématem „Výživa batolat“. Přednášejícími byla as. MUDr. Radana Kotalová, CSc. z FN Motol a MUDr. Bohumil Procházka z Kutné Hory. Pokud jste neměli možnost se zúčastnit nebo máte zájem shlédnout workshop opětovně, klikněte prosím zde.

více informací
4. 3. 2015

Pediatrická akademie 2015 – Očkování a výživa

OSPDL ČLS JEP ve spolupráci se společnostmi GSK a Nutricia si Vás dovoluje pozvat na celorepublikový cyklus vzdělávacích seminářů pro praktické lékaře pro děti a dorost, na téma Očkování a výživa. Na seminářích se dozvíte letošní novinky v očkování, přineseme vám aktuální pohled na vybraná epidemiologická data, naučíte se jak naprogramovat metabolismus kojenců a batolat a seznámíte se s čísly a fakty, které se váží k roli mléka v batolecím věku.

Termíny, místa konání seminářů a odborný program naleznete zde.

6. 1. 2015

Semináře 1000 dní nové termíny!

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost sdílet a diskutovat praktické zkušenosti se svými kolegy za osobní přítomnosti předních českých odborníků, přímých účastníků Studie a spoluautorů Doporučení. Semináře na téma Výživa dětí časného věku se konají pod garancí OSPDL ČLS JEP a MZ ČR. Registrujte se na seminář zde.

více informací
15. 9. 2014

Semináře Výživy dětí časného věku

Semináře Výživa dětí časného věku jsou v plném proudu. Registrujte se na seminář zde.

21. 6. 2014

Pilotní seminář pro pediatry Brno

Příležitost zúčastnit se pilotního semináře na téma Výživa dětí časného věku měli i dětský lékaři z Brna a okolí. Za přítomnosti MUDr. Natálie Szitányi, doc. MUDr. Jiřího Bronského a MUDr. Petra Tláskala měli pediatři možnost kromě jiného prodiskutovat aktuální doporučení pro zavádění příkrmů a diagnostiku a léčbu alergie na bílkovinu kravského mléka u malých kojenců a batolat.

více informací